הסוויטות

סוויטות בקו המים

הסוויטות באחוזת אלטה גלילאה מציבות סטנדרטים גבוהים חדשים למושג "חופשה יוקרתית". הסוויטות אינטימיות מעוצבות בסגנון כפרי יוקרתי ומרהיב. נפתחות ישר למתחם הבריכה על המים ולחצר האחוזה המשקיף אל נוף הרי הגולן האינסופי.

כל אחת והייחודיות שלה עטופה חום ואהבה ומעוצבת עד לפרט הקטן ביותר. בסוויטה מיטה זוגית בגודל king size, מצעים מלטפים וריחניים העוטפים מיטה רחבה. המזרנים אורטופדיים מאפשרים שינה מתוקה ומנוחה מושלמת עם מסך LCD מחובר ל-hot. חדר אמבטיה מפנק ואינטרנט אלחוטי חינם. כל פרט ופרט בסוויטה מוסיף עוד התרגשות לחוויה שלכם.

הסוויטות בקומה השנייה

כל אחת מהסוויטות תוכננו בקפידה ועוצבו ברמה הגבוהה ביותר: החל מטקסטיל משובח של מצעי המיטה, דרך מוצרי הטיפוח האיכותיים, ועד לנוף המסחרר השמור עבורכם בלבד. הסוויטות אינטימיות וכוללות חדרי אמבטיה מפנקים. החלל המרווח, העיצוב המרהיב, האבזור האיכותי, הנוחות המפתה והאווירה האלגנטית עושים את הסוויטות של אלטה גלילאה לגולת כותרת של אירוח בוילות יוקרה בצפון הארץ.

בסוויטות מיטה זוגית בגודל king size, מצעים מלטפים וריחניים העוטפים מיטה רחבה. המזרנים אורטופדיים מאפשרים שינה מתוקה ומנוחה מושלמת עם מסך LCD מחובר ל-hot ואינטרנט אלחוטי חינם.

סוויטת הילדים

סוויטת הילדים קיבלה בדיוק את אותה תשומת הלב כמו יתר הסוויטות באחוזה. כאשר חדר הילדים נבנה ועוצב לפרטי פרטים - חשבנו על גיבוש הילדים בחופשה שלכם ולכן בנינו בחדר שלוש מיטות קומותיים מעץ מלא, מיטה מעל מיטה, עם סולם כמו שילדים אוהבים ומסך LCD באותו כיוון השינה.

בחדר שש מיטות. חדר הילדים קטן, חמים ומדליק - שהילדים ישחקו, ידברו וישתוללו כמה שהם רוצים. *בצמוד לחדר הילדים ולחדר זוגי נוסף בנינו מקלחת ושירותים גדולים ומרווחים במיוחד בשבילם.